By: dudexa | August 19, 2017

Yeterli sayıda ve nitelikte sinek öldürücü cihaz bulunan bir alanda uygun şartlar sağlandığında etkili bir kontrol ve gözlem yapmak mümkün olacaktır. Bunun için aşağıda belirtilmiş olan konuların dikkate alınması gerekmektedir:

· Sinek öldürücü cihaz seçiminde büyük ve tek cihaz yerine daha küçük cihazların fazla sayıda ve stratejik yerleşimi tercih edilmelidir.

· Sinek öldürücü cihazın verimini üst düzeyde tutmak için UV lamba ömürleri çok iyi takip edilmelidir. UV lambalarda iş yapan mavi ışık değil, lambanın yaydığı UV ışımadır. Bu ışımanın ideal olarak 365nm olması gerekir. Lamba eskidikçe UV ışıma değerleri bozulur ve bir süre sonra sinek çekme özelliğini kaybeder. Bunun takibi için mümkünse UV ölçüm cihazları ile düzenli kontr...

By: dudexa | March 21, 2013

Günümüzdeinsanlar doğal haya...

Category: Uncategorized 

Tags:

By: dudexa | March 11, 2013

7-10 Mart tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi'nde düzenlenen gıda teknolojileri fuarı FOTEG'de ürünlerimizi sergiledik. Doğrusu bu fuara ilk stand açışımız olduğu için katılım konusunda bir yorum yapamıyorum ancak diğer standcıların yorumlarına bakılırsa bu sene fuar katılımı geçen senelere göre oldukça düşük olmuş. Buna rağmen katılan ziyaretçilerin ürünlerimize olan ilgisi ve beğenisi bizleri memnun etti.

Category: Uncategorized 

Tags:

By: dudexa | March 05, 2013

Kemirgen mücadelesi pestkontrolün önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır. Kemirgenler yüksekhareket kabiliyetleri, güvenliklerine olan düşkünlükleri ve yüksek üremehızları nedeniyle mücadele edilmesi zor canlılardır. Korunacak olan alanınhassasiyet derecesi ve kimyasal kullanımı ile ilgili sınır...

next>>